Klacht: Onverwerkte retouren Wehkamp

yolandap46 op 29 september 2014 over Wehkamp in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wehkamp has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 september 2014
Reactie van het bedrijf:

29-09-2014 Het spijt ons dat er enkele artikelen niet zijn verwerkt als retour. Wij hebben gezien dat u reeds een e-mail is toegezonden 26-09-2014 met verzoek om de betreffende bestelnummers. Als u daarop reageert, dan komt het wel in orde....

Bedrijf Wehkamp
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 29 september 2014

Een klant van Wehkamp had problemen met onverwerkte retouren, wat leidde tot een dreigende incassomelding voor een openstaand bedrag van ruim €400,00. Na contact met de klantenservice bleek dat het bedrag voortkwam uit retouren die niet correct waren verwerkt, en uiteindelijk moest de klant slechts een klein bedrag van ongeveer €60,00 betalen. De klant merkte op dat er geen excuses of erkenning van het probleem vanuit Wehkamp was ontvangen.

Mijn Klacht:

2 Maanden geleden debiteuren afdeling van wehkamp aan de lijn gehad er zou nog ongeveer ruim €400,00 open staan en niet betalen had tot gevolg dat incasso bureau werd ingeschakeld, klonk het nogal dreigend. Ik heb die mijnheer verteld dat ik alles altijd meteen betaal dat dit niet kan en dat ik wil zien wat ik moet betalen. hiervoor moest ik weer bij wehkamp zijn. Ook deze kon mij in eerste instantie niet helpen,het was al lang geleden dat ik op 0?? gestaan had? maar na enig aandringen wel. Het was id te zien dat ik alles betaal.
Het bleken allemaal onverwerkte of kwijt geraakte retouren te zijn! Ik moest een klein bedrag (dacht +/- €60,00) betalen. dit was niet meer te achterhalen. Nooit geen excuus of wat dan ook gehad!Maar oke ik had zelf mijn retouren beter in de gaten moeten houden, wat ik nu dus wel doe maar gebeurt het gewoon weer, 3 retouren die nog niet verwerkt zijn. Ik heb gebeld maar moest me geen zorgen maken, dit zou heus nog wel gebeuren. Na een maand nog niet dus, dus ik weer moeite doen dmv mailen , bellen, formulier invullen enz. Bij hoeveel mensen
slippen deze onverwerkte retouren er doorheen en kost dit de consument geld? Ik ben dus weer bezig en moet weer afwachten hoe lang het duurt eer deze retouren terecht zijn!! Betalen doe ik ze dus absoluut niet!

Gewenste Oplossing:

Goed intern uitzoeken hoe dit zit met al die kwijtgeraakte retouren en deze 3 snel oplossen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Wehkamp over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Wehkamp in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Wehkamp een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Wehkamp beoordeeld.

Wehkamp

Heeft op 29 september 2014 om 12:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

29-09-2014
Het spijt ons dat er enkele artikelen niet zijn verwerkt als retour.
Wij hebben gezien dat u reeds een e-mail is toegezonden 26-09-2014 met verzoek om de betreffende bestelnummers. Als u daarop reageert, dan komt het wel in orde.
Alvast bedankt voor uw medewerking.
Met vriendelijke groet,
Webcareteam
wehkamp.nl

yolandap46

Heeft op 29 september 2014 om 14:24 geantwoord

Ik moet dus weer formulieren invullen en moeite doen.dit terwijl al het overige uit dezelfde pakketten wel als retour is geboekt. Dus nog steeds gewoon zelf heel goed in de gaten houden en moeite doen om het opgelost te krijgen. Artiklenummers zijn tenslotte al te bekend en ik heb er al 2 maal over gebeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM