Mijn Klacht:
Mijn nam is MV FI.Monte
Zaterdag heb ik een bestelling geplaatst, waar Wehkamp heeft gezecht dat ik mijn bestelling zoude krijgen tussen 11uur smorgen en tot15:30 vervolgen heb ik trein gepakt , zondag om op tijd te zijn voor mijn bestelling die moest ingeleverd op de mandag , mandag zit ik tewachten de hele dag , en niemand kwam , en ik bel om het door te geven kwam iemand aan de telefoon en zij zecht tegen mij dat ze zij dat ik niet thuis was , dat is puur leugens , en nog zij ze dat ik meschien ben vergeten dat mijn post kwam , en ik probeerde haar uitleggen dat hun zijn niet gekomen , en zij bleef me aan het zeggen dat meschien was ok niet thuis zo hebben D.L gezecht
uit onmacht schreeuw ik dat ik was thuis , en zij hang de tel ook in mijn oor, bij deze ga ik ook een verdere stap nemen als het weer niet op tijd komt , ik zit tog niet te liegen hier ?? Zelf ging ik een jonge van D.L benaderen bij mijn huis , door dat ik zacht hem komen iet hallen bij de buren , en hij bel D.L ook en kwam hun met de verhaal dat ik niet thuis was .
Ik denk dat ik niks meer gaat bij jullie bestellen , dit is geen klantenservice, ik ben heel er teleurgesteld in Wehkamp .
Ik hoop dat morgen zo als jullie heb gezecht dat de post is tussen 10uur en 15uur .
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als Wehkamp doet wat die beloof
En niet aan mijn uit maak als een leugenaar , zo voel het .
Ik ben te vrede als Wehkamp mijn bestelling plaatsen 10uur in de morgen zo dat ik 4 uur op mijn werk kan zijn .
Met vriendelijk groetjes
FI.Monte
HARINGVLIET 211
8023HG
ZWOLLE

