Klacht: levertijd opeens veranderd in 3 weken!!!!

Leeuww op 06 januari 2015 over Wehkamp in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wehkamp has resolved this complaint
Klacht opgelost op 6 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

06-01-2014 Bij uw klacht heeft u geen contactgegevens vermeld. Graag toevoegen uw naam, adres en e-mailadres en klantnummer. Met vriendelijke groet, Webcareteam wehkamp.nl

Bedrijf Wehkamp
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 6 januari 2015

Een klant heeft op 24 december een Macbook Air besteld bij Wehkamp, waarbij een levertijd van 3 tot 5 dagen werd beloofd. Na bevestiging van deze levertijd door de klantenservice op 29 december, ontdekte de klant op 30 december dat de levertijd plotseling was gewijzigd naar 3 weken, wat leidde tot teleurstelling. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb afgelopen 24 december een Macbook Air besteld bij Wehkamp omdat zij samen met Dixons en BCC de goedkoopste waren. Ik heb echter in het verleden meestal goede ervaringen met Wehkamp gehad. Tot nu… De levertijd die werd aangegeven was 3 tot 5 dagen. Voor de zekerheid heb ik op 29 december nog even gebeld met de klantenservice van Wehkamp of ik van die levertijd kan uitgaan, mede gezien de feestdagen. Dit werd bevestigd door de klantenservice. Ik kon de laptop vrijdag 2 of zaterdag 3 januari verwachten.
Op 30 december keek ik weer op de website van Wehkamp en opeens stond er een levertijd van 3 weken vermeld!!!!! Ik verheugde mij zeer op de laptop maar dit duurt opeens wel heel erg lang terwijl er was toegezegd dat ik er van uit kon gaan dat de 3 tot 5 dagen klopte.
Het probleem is ook dat ik dus al heb betaald en als ik de koop annuleer, ik minimaal 4 dagen moet wachten op mijn geld. (en klopt die termijn dan wel?) Daarnaast is de prijs opeens met 30 euro verhoogd op de site dus geld terugvragen is niet aan de orde. Ik heb deze klacht toen gemeld op klacht.nl. Na een paar dagen staat deze klacht opeens op opgelost terwijl dat helemaal niet het geval is!!!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Wehkamp over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Wehkamp in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Wehkamp een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Wehkamp

Heeft op 06 januari 2015 om 13:29 geantwoord

Geboden Oplossing:

06-01-2014
Bij uw klacht heeft u geen contactgegevens vermeld.
Graag toevoegen uw naam, adres en e-mailadres en klantnummer.
Met vriendelijke groet,
Webcareteam
wehkamp.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM