Klacht: Ineens vooraf betalen

Merel5 op 28 mei 2018 over Wehkamp in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wehkamp has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 mei 2018
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen, Begrijpelijk dat het vervelend is dat je geen gebruik kunt maken van de optie 'achteraf betalen' terwijl dit eerder wel mogelijk was. Graag ontvangen we je klantnummer korte klachtomschrijving per e-mail. Je mag de e-mail sturen naar [email protected] We...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Wehkamp
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 28 mei 2018

Een klant van Wehkamp ervaart problemen met het betalen achteraf, omdat haar retourpercentage te hoog zou zijn. Ze geeft aan dat ze vaak meerdere maten bestelt vanwege haar figuur en altijd op tijd retourneert en betaalt. De klant vindt het teleurstellend dat ze als nieuwe gebruiker anders behandeld wordt dan via het account van haar moeder.

Mijn Klacht:

Ik heb sinds een aantal maanden mijn eigen Wehkamp account (vroeger bestelde ik via die van mijn moeder). Nu had ik van alles in mijn winkelwagen geplaatst en druk ik zoals altijd op achteraf betalen. Krijg ik de melding dat dit niet mogelijk is omdat ik gemiddeld 80% retour doe. Wat overigens best zou kunnen kloppen. Ik ben een vrouw met rondingen en dus geen standaardmaten, hierdoor ben ik vaak genoodzaakt 2 of zelfs 3 maten te bestellen om er zeker van te zijn dat ik de goede heb. Wat ik retour doe, regel ik altijd binnen 2 weken. Daarnaast betaal ik ook altijd op tijd. Dus vindt ik dit wel heel triets hoe je met een nieuwe klant omgaat. Via mijn moeders account heb ik deze melding trouwens nog nooit gezien, echt schandalig!

Gewenste Oplossing:

Ik neem dat dit duidelijk is, ik wil gewoon klant bij Wehkamp blijven en ruim kunnen bestellen zodat ik altijd de juiste maat erbij heb zitten. Zolang ik netjes betaal en alles netjes retour doe zou dit ook geen probleem mogen zijn lijkt me!!! Wanneer ik weer bestel, verwacht ik weer een achteraf betalen optie, anders geen Wehkamp meer voor mij..

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Wehkamp over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Wehkamp in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Wehkamp een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Wehkamp

Heeft op 28 mei 2018 om 09:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen,

Begrijpelijk dat het vervelend is dat je geen gebruik kunt maken van de optie 'achteraf betalen' terwijl dit eerder wel mogelijk was.

Graag ontvangen we je klantnummer korte klachtomschrijving per e-mail.
Je mag de e-mail sturen naar [email protected]

We zien je reactie graag tegemoet en wensen je een prettige dag.

Met vriendelijke groet,

webcareteam wehkamp

Merel5

Heeft op 30 mei 2018 om 00:39 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Nee, want het is geen oplossing. Heb de klacht naar hun gemaild zoals gevraagd, maar kort door de bocht gezegd moet ik het maar accepteren. Dat doe ik zeker niet, het is gewoon discriminatie. Ik heb net als alle klanten recht achteraf betalen. Erg jammer..

Bericht van Wehkamp

7 jaren geleden - Goedemiddag, Het spijt ons dat we voor dit probleem geen andere oplossing kunnen bieden. Mochten we je ergens anders nog mee van dienst kunnen zijn, dan mag je altijd contact opnemen. Met vriendelijke groet, webcareteam wehkamp

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM