Klacht: Geld terug

Anneh7 op 01 maart 2013 over Wehkamp in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wehkamp has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 maart 2013
Reactie van het bedrijf:

Op 1 maart heeft een medewerker van de klantenservice telefonisch contact opgenomen met de klant en een oplossing aangeboden.

Bedrijf Wehkamp
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 1 maart 2013

Een klant van Wehkamp ervaarde problemen met de levering van een jurkje dat in december was besteld, waarbij de bezorging niet op het juiste adres plaatsvond. Na het retourneren van het jurkje en een andere bestelling, bleef het beloofde saldo op de rekening uit, ondanks de toezegging van Wehkamp dat dit binnen drie dagen na verwerking van de retouren zou gebeuren. Uiteindelijk is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb in december een jurkje besteld. Dat ging al niet vlekkenloos. Als ik er niet achteraan had gebeld had ik het jurkje nu waarschijnlijk nog niet gehad. Daarbij komt dat er op het door mij opgegeven adres geen levering gebracht kon worden. Het jurkje werd uiteindelijk bezorgd maar was niet naar mijn wens. Vervolgens wilde ik het retouren maar stond de courier bij het verkeerde adres, waar volgens wehkamp niet op bezorgd kon worden. Ik had nog een bestelling lopen maar die moest ook retour. Toen heb ik alles maar tegelijk retour gedaan. De geretourde artikelen zouden als saldo op mijn wehkamp komen te staan zodar de retouren verwerkt waren. Zodra de retouren verwerkt waren zou het saldo binnen drie dagen teruggestort worden op mijn bankrekening. Na ruim twee weken stond het er nog niet op en besloot ik te bellen. Eerst de de mevrouw aan de telefoon blijken alsof ik helemaal geen recht had op het geld doordat ik ook een andere bestelling had geplaatst, dit zou samen verekend worden. Maar ik had die bestelling alleen retour gedaan en dit was ook verwerkt. Sorry mevrouw, ik stuur een bericht door naar finaciele zaken dat ze alsnog uw geld op uw rekening storten. Als ze vragen hebben nemen ze contact met u op zo niet heeft u uw geld binnen drie dagen. Dit is inmiddels al anderhalve week geleden. Tot op de dag van vandaag heb ik nog geen cent gezien.

Gewenste Oplossing:

Ik wil zo snel mogelijk mijn geld terug en verwacht toch enkele vorm van vergoeding van Wehkamp voor de fouten die zijn gemaakt bij mijn bestelling, retour en het terug storten van mijn geld!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Wehkamp over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Wehkamp in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Wehkamp een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Wehkamp

Heeft op 01 maart 2013 om 13:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 1 maart heeft een medewerker van de klantenservice telefonisch contact opgenomen met de klant en een oplossing aangeboden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM