Klacht: € 7,50 Korting Wehkamp

MichelleBreuls op 08 januari 2015 over Wehkamp in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wehkamp has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

08-01-2015 Wij hebben begrip voor uw teleurstelling, maar het is inderdaad wel conform de aangegeven voorwaarden. In dit geval kunnen wij u niet verder helpen. Wel zullen wij uw reactie meenemen als signaal voor ons e-mailteam. Met vriendelijke groet, Webcareteam...

Bedrijf Wehkamp
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 8 januari 2015

Een klant van Wehkamp klaagt over de toepassing van een korting van € 7,50 op een bestelling, die verdeeld werd over twee artikelen. Hierdoor verliest de klant € 3,75 bij het retourneren van één artikel, wat niet duidelijk werd gecommuniceerd. Ondanks dat de voorwaarden dit uitleggen, vindt de klant dat de informatie niet transparant genoeg is gepresenteerd.

Mijn Klacht:

Wehkamp biedt begin december een korting aan van € 7,50 op de bestelling. Ik bestel van één artikel twee maten omdat ik niet zeker weet welke maat ik nodig heb. Niet wetende dat Wehkamp vervolgens de korting over de twee artikelen verdeeld, dus € 3,75 per artikel maar dit zag ik pas bij de levering. Heel slim van Wehkamp dus. Met andere woorden, retourneer je een artikel ben je dus gewoon € 3,75 kwijt en heb je ook geen € 7,50 korting meer, maar € 3,75.
Na telefonisch contact werd mij verteld dat dit in de voorwaarden staat dus ik ben gaan kijken en ja, het staat er inderdaad in maar wees eens eerlijk, hoeveel mensen die bestellen lezen deze voorwaarden daadwerkelijk. In de mail wordt heel groot € 7,50 korting op uw bestelling vermeldt en daar gaan de mensen dan ook vanuit.
Ik vind dit echt schandalig en ronduit bezeikte boel.

Gewenste Oplossing:

Wehkamp is sowieso al één van de duurste in verzendkosten, € 5,95. Op deze manier heb je alleen de verzendkosten een beetje gecompenseerd maar € 7,50 korting heb je dus niet. Vind het ronduit schandalig. Oplossing? € 7,50 korting geven zoals ook heel groot bovenaan de mailtjes van Wehkamp staat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Wehkamp over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Wehkamp in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Wehkamp een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Wehkamp

Heeft op 08 januari 2015 om 15:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

08-01-2015
Wij hebben begrip voor uw teleurstelling, maar het is inderdaad wel conform de aangegeven voorwaarden. In dit geval kunnen wij u niet verder helpen.
Wel zullen wij uw reactie meenemen als signaal voor ons e-mailteam.
Met vriendelijke groet,
Webcareteam
wehkamp.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Wehkamp beoordeeld.

MichelleBreuls

Heeft op 08 januari 2015 om 16:58 geantwoord

Noemen ze dit een oplossing? Het zal dan waarschijnlijk de laatste keer zijn geweest dat ik iets bij wehkamp besteld heb.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM