Mijn Klacht:
Zondag 28 December, bestelling geplaatst, betaald via Ideal, keer terug naar Wehkamp, winkelmand niet leeg. Geen bevestigingsmail. Bericht gestuurd via Facebook. Volgende dag ook gebeld. Er was storing bij Ideal, ze verwacht vandaag 29 dec de betaling verwerkt te hebben.
’s Avonds nog maar een keer gebeld. Artikelen zijn door Wehkamp handmatig ingevoerd/besteld.
Dinsdag 30 December. Status: wacht op (verwerking) betaling.
Reactie via Facebook gehad. “Je betaling wordt nog verwerkt in het systeem. Zodra dit gebeurd is wordt je bestelling verzonden. Dit kan je via je account volgen. ^Angela”
Maar eens een mail gestuurd. Binnen 24 uur helaas geen reactie.
Reactie gegeven via Facebook. ’s Avonds reactie gehad: “We gaan er voor je achteraan, Justin. I.v.m. de drukte zal mij collega er morgen op terugkomen. ^Angela”
Woensdag 31 december. Vanmorgen gevraagd om reactie. Net (13:00 uur) een reactie gehad. Dat ik er voor had gekozen om via acceptgiro te betalen. Ik kan uitsluitend met Ideal betalen. Dus ik kan daar helemaal niet voor gekozen hebben. Dit heb ik ook teruggekoppeld.
Ik ben nu in afwachting van een reactie.
Ik heb op de dag van bestelling een bewijs van betaling gestuurd en een overzicht van de bestelling. Hier heb ik geen reactie op gehad. Ik heb zelfs mijn bank gebeld. De storing bij Ideal was niet op mijn transactie van toepassing.
Als klant word ik graag op een juiste manier geïnformeerd. De Ideal storing en dat heb gekozen om te betalen via acceptgiro kloppen dus niet. Hoe kan zoiets dan wel gezegd worden?
Gewenste Oplossing:
Ik heb begrip voor de eindejaarsdrukte. En er kan altijd is mis gaan. Maar wees als bedrijf dan pro-actief en meld dat soort dingen. Meld dat de wachttijden voor zowel online reacties als telefonische reacties langer zijn dan gebruikelijk.
Ik ben tevreden wanneer mijn artikelen z.s.m. naar mij verzonden worden.
Mijn keukenmachine stopte er zondag mee, gelijk een nieuwe besteld. Kon niet zonder i.v.m. oliebollen maken voor vrijwilligers. Helaas moet ik ze tereurstellen. Vandaag, 4 dagen na de bestelling, zal er niets geleverd gaan worden...

