Klacht: Beschadigde Keter loungeshed retour sturen maar wel eerst artikel verpakken

Sharon9 op 30 mei 2014 over Wehkamp in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wehkamp has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben opdracht gegeven aan de vervoerder het onverpakt mee te nemen. Graag dan wel even de grote delen met tape aan elkaar vastbinden. Alvast bedankt voor uw medewerking en excuus voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Webcareteam wehkamp.nl

Bedrijf Wehkamp
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 30 mei 2014

Een klant heeft een beschadigde Keter loungeshed ontvangen en heeft direct contact opgenomen met de klantenservice van Wehkamp, maar kreeg een standaard antwoord dat hij contact moest opnemen met de fabrikant Jardin. De klant is het hier niet mee eens en geeft aan dat Wehkamp verantwoordelijk is voor de oplossing. Na verdere communicatie wordt de klant gevraagd het product in de originele verpakking retour te sturen, maar deze verpakking is niet meer beschikbaar, wat leidt tot frustratie.

Mijn Klacht:

Ik heb een beschadigde keter loungeshed ontvangen. Na ontdekking van de beschadiging direct gemaild naar klantenservice met foto’s. Dan krijg je een standaard antwoord retour waarbij je wordt doorverwezen naar de fabrikant Jardin. Hier weer op gereageerd, dat ik hier niet mee akkoord ga. Wehkamp is mijn leverancier, heb niets te maken met Jardin. En aangegeven dat ik verwacht dat zij het voor mij oplossen. Vandaag weer een mailtje terug, waarin wordt aangegeven dat het product in de originele verpakking retour gestuurd kan worden. De originele verpakking was een groot stuk plastic met karton om de hoeken. Deze is weg en was ook niet meer te gebruiken om de onderdelen van een kast van 119x160x90 cm opnieuw in te verpakken. Dus nu maar even gebeld met klantenservice. Dan moest ik het maar los in dozen stoppen. Volgens mij heeft de klantenservice medewerker geen idee wat voor kast dit is en hoeveel dozen en wat voor formaat dozen ik hiervoor nodig heb. Inmiddels een retourafspraak gemaakt voor dinsdag 3 juni, maar nog geen idee hoe ik dit moet gaan inpakken. Gaat Wehkamp ook mee betalen in de verpakkingskosten?

Gewenste Oplossing:

Product moet gewoon opgehaald worden. Ophaaldienst moet maar plastic of ander verpakkingsmateriaal meenemen. Dan kunnen we het product hier ter plaatse inpakken. Daarnaast wil ik natuurlijk het volledige factuurbedrag incl. bezorgkosten gecrediteerd krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Wehkamp over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Wehkamp in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Wehkamp een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Wehkamp

Heeft op 30 mei 2014 om 09:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben opdracht gegeven aan de vervoerder het onverpakt mee te nemen.
Graag dan wel even de grote delen met tape aan elkaar vastbinden.
Alvast bedankt voor uw medewerking en excuus voor het ongemak.
Met vriendelijke groet,
Webcareteam
wehkamp.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM