Klacht: Wat een lekker van het kastje naar de muur verhaal

ilidoornink op 10 oktober 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 10 oktober 2012

Een klant van UPC ervaart al zeven dagen geen internetverbinding na een storing. Ondanks herhaaldelijke beloftes van een monteur dat het probleem snel opgelost zou worden, blijft de situatie onveranderd, wat leidt tot frustratie en hoge telefoonkosten.

Mijn Klacht:

Mijn inet werkt niet sinds donderdag er was storing monteurtje was er mee bezig nee mevrouw u heeft binnen de kortste keren weer internet. 7 dagen later nog niks uur aan telefoonkosten en net een maand lid goed begin met upc.

Gewenste Oplossing:

Geen enkele ze hebben geen oplossing ze weten zelf bij de klantenservice niet eens waar ze het over hebben.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie