Klacht: waar is mijn welkomstbon?

esilenna op 18 maart 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 18 maart 2012

Een klant van Groupon heeft problemen ondervonden bij het gebruiken van een welkomstbon ter waarde van 10 euro, die niet in mindering werd gebracht bij een bestelling. De klant was van mening dat de bon een week geldig was. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

vandaag wilde ik mijn welkomstbon ter waarde van 10 euro gebruiken om een bestelling te plaatsen, doch wordt de 10 euro niet in mindering gebracht
volgens mij had ik gelezen dat deze een week of zo geldig was?

Gewenste Oplossing:

dat ik alsnog mijn welkomstbon kan gebruiken

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 19 maart 2012 om 12:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM