Klacht: Waar blijft mijn product

Elliearapovic op 09 december 2013 over GlobalCollect in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 december 2013
Reactie van het bedrijf:

Consument per email geinformeerd. Email is verzonden via [email protected]

Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 9 december 2013

Een klant heeft op 25 november twee producten besteld en betaald via Paydeal, maar heeft slechts één product ontvangen. Ondanks pogingen om contact op te nemen met het bedrijf, lukt het niet om een reactie te krijgen. De klant vraagt zich af wat te doen met het niet ontvangen product en of ze een terugbetaling kan krijgen als ze het andere product wil retourneren.

Mijn Klacht:

Ik heb de 25 nov. Alle 2 de producten besteld en betaald met paydeal heb nu eindelijk motto psd gekregen maar die andere nog steeds niet kan geen contact krijgen niet Tel en niet met mail wat moét ik doen en wat als ik die Andere retour wil sturen krijg ik Dan nog wel geld terug gr Ellie

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door GlobalCollect in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat GlobalCollect een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

GlobalCollect

Heeft op 10 december 2013 om 09:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Consument per email geinformeerd. Email is verzonden via [email protected]

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM