cadeaubon telegraaf
Klacht van 1102 op 01 augustus 2012 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen
geeft code gebruikt/ongeldig aan Lees meer
Bij Vriendenloterij zijn 14 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.6/10. Dien een klacht in over Vriendenloterij. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Voelt u dat het geluk u tegemoet komt én deelt u graag met vrienden? Grote kans dat u mee speelt met de Vriendenloterij. De Vriendenloterij is een... Lees meer >
U kunt een klacht over Vriendenloterij indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Vriendenloterij. Bezoek ook de website van Vriendenloterij op www.vriendenloterij.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.482 klachten over Vriendenloterij ingediend, waarvan 14 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Loterijen.
Van de klachten over Vriendenloterij wordt 4% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 88 van de 2.482 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Vriendenloterij gaan over Loterijen. In het afgelopen jaar zijn 14 klachten ingediend.
U kunt contact opnemen met Vriendenloterij via de website www.vriendenloterij.nl, via de supportpagina, via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Vriendenloterij actief klachten behandelt.
Vriendenloterij heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,6 op 10, gebaseerd op 9 beoordelingen.
Vriendenloterij reageert gemiddeld binnen 17 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Vriendenloterij niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van 1102 op 01 augustus 2012 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen
geeft code gebruikt/ongeldig aan Lees meer
Klacht van Woering. op 01 augustus 2012 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen
kan de bon via de unieke code niet verzilveren nergens een pagina waar dit moet. Lees meer
Klacht van jo76 op 01 augustus 2012 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen
waar kan ik de unieke code aanmelden voor de telegraaf voor 6 weken heb hem gekregen van mijn ouders is een cadeau van de vrienden loterij Lees meer
Klacht van JACOMABA op 30 juli 2012 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen
www is niet te vinden Lees meer
Klacht van rapsidy op 30 juli 2012 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen
De unieke code is niet te activeren Lees meer
Klacht van kashansen op 30 juli 2012 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen
als ik de email pagina in wil vullen kan ik mijn staatnaam en huisnummer niet invullen Lees meer
Klacht van zabeena op 30 juli 2012 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen
ik kan mijn bon voor 6 weken telegraaf niet verzilveren. Lees meer
Klacht van TWIRRE op 30 juli 2012 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen
niet kunnen activeren Lees meer
Klacht van van de Meerakker op 30 juli 2012 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen
WAAROM KAN IK MIJN PRIJSCODES NIET MEER INVULLEN OP MIJN PERSOONLIJKE PAGINA OM MIJN KEUS TE MAKEN VOOR DE GEWONNEN PRIJZEN ??? Ik heb 4 prijscodes en kan ze niet intikken. Graag z.s.m. een berichtje hierover. P.s. vlgs. uw berichtgeving kan ik... Lees meer
Klacht van Al Capone op 30 juli 2012 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen
Half juni kreeg ik een kaart in de bus om deel te nemen voor juni om gratis mee te spelen.....Ik moest alleen mijn kaart activeren. Zo gezegd zo gedaan. Een vriendelijke mevrouw legde uit ja gratis enz. enz. Wat maakt mij... Lees meer