Mijn Klacht:
Als tevreden en regelmatige koper van uw bamipakket moet mij het volgende van het hart:
Voor het gebruik verwijderen van de dunne plastic folie afsluiting van het bakje is een ellende.
Het dunne plastic scheurt onregelmatig af hetgeen een heel gedoe geeft om de restanten te verwijderen waarbij de kans groot is dat er stukjes van de folie in de bamigroenten terecht komen.
Dit laatste geeft een gevaarlijke situatie omdat meeverwerken van het plastic in de groenten niet denkbeeldig is.
De kleine afgescheurde stukjes zijn namelijk nauwelijks waarneembaar hetgeen de onveilige situatie vergroot.
Gewenste Oplossing:
De oplossing zou volgens mij liggen in het gebruik van een indentieke verpakking die ook wordt gebruikt bij bv.uw schouderkarbonaden.
Daar is de afdekfolie van het bakje wat dikker en wat fijn is, dat is dat de folie in zijn geheel moeiteloos aftrekbaar is zonder dat er kleine gevaarlijke restanten overblijven.
Met 1-simpele ruk is het bakje geopend.

