Klacht: Tubantia in plaats van Volkskrant ontvangen

e-mailadres zie boven op 18 juni 2016 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 18 juni 2016

Anke Veenendaal heeft herhaaldelijk verkeerde kranten ontvangen, waaronder twee keer De Telegraaf en recentelijk Tubantia, in plaats van de Volkskrant. Dit is de derde keer in twee weken dat de verkeerde krant is bezorgd. Daarnaast heeft zij geprobeerd contact op te nemen met de klantenservice, maar kreeg geen gehoor.

Mijn Klacht:

Derde keer verkeerde krant ontvangen in 2 weken. Twee keer eerder De Telegraaf bezorgd ipv de Volkskrant. Vandaag Tubantia gekregen en geen Volkskrant. Derde keer in twee weken niet de goede krant bezorgd!!!
Tel. 088 – 0561 555 wordt niet opgenomen.
Zou toch wel heel graag vandaag de Volkskrant bezorgd willen zien.

met vriendelijke groet,
Anke Veenendaal

Gewenste Oplossing:

Als ik vandaag de Volkskrant bij mij in gang liggen

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM