Klacht: Ontvangen van verkeerde krant

klager853537b6 op 21 maart 2026 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telegraaf
Status Open
Datum 21 maart 2026

Een abonnee van de Telegraaf heeft per ongeluk de Stentor ontvangen in plaats van de juiste krant. De abonnee is teleurgesteld over deze fout en benadrukt het belang van het ontvangen van de correcte krant, met de verwachting dat het probleem snel wordt opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb een abonnement op de Telegraaf, maar in plaats daarvan heb ik de Stentor ontvangen. Dit is niet wat ik heb besteld en ik ben erg teleurgesteld over deze fout. Het is belangrijk voor mij om de juiste krant te ontvangen, en ik verwacht dat dit probleem snel wordt opgelost.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag alsnog de Telegraaf ontvangen zoals afgesproken in mijn abonnement.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Telegraaf
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telegraaf

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telegraaf nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door klager853537b6
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM