Klacht: onnodig geblokkeerd

novavissers.0 op 19 maart 2024 over Vinted.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Vinted.nl klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vinted.nl
Status Open
Datum 19 maart 2024

Een gebruiker van Vinted.nl meldt dat hij onterecht definitief is geblokkeerd vanwege een vermeende slechte kwaliteit van zijn foto. Hij stelt dat hij recent een nieuwe telefoon met een goede camera heeft aangeschaft en dat de foto in kwestie van goede kwaliteit is. Eerder heeft hij soortgelijke ervaringen gehad en voelt hij zich niet geholpen door de klantenservice.

Mijn Klacht:

Ik ben definitief geblokkeerd omdat mijn foto van slechte kwaliteit is. dit is echter onmogelijk want ik heb net een nieuwe telefoon gekocht met een super goeie camera en met de foto zelf is niks mis. dit is al vaker gebeurt en ik word nergens geholpen.

Gewenste Oplossing:

ik zou graag gedeblokkeerd worden en de advertentie kunnen plaatsen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Vinted.nl

Reactie van de melder van de klacht novavissers.0

2 jaren geleden - Ik word helemaal niet geholpen ik baal echt heel erg

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten