Klacht: ik kan niet inloggen voor de mcdonaldsaktie

fien78 op 30 december 2014 over videoland in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 16 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste Fien, We hebben je een bericht gestuurd met een nieuwe code. We hopen dat je zonder problemen een van de 50, speciaal voor McDonalds, geselecteerde films kunt kijken. Met vriendelijke groet, Videoland

Bedrijf videoland
Categorie Digitale TV
Status Opgelost
Datum 30 december 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb gisteren een film gekeken en wil vandaag weer gebruik maken van de aktie. nu doet de hele site het niet. het inloggen kan niet en de hele film is niet leverbaar. zwaar onder de maat

Gewenste Oplossing:

als ik deze film alsnog kan zien

the other girls

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door videoland in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat videoland een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

videoland

Heeft op 16 januari 2015 om 10:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Fien,
We hebben je een bericht gestuurd met een nieuwe code. We hopen dat je zonder problemen een van de 50, speciaal voor McDonalds, geselecteerde films kunt kijken.
Met vriendelijke groet,
Videoland

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM