Mijn Klacht:
Dag
dhr vijverberg heeft door toedoen van Achmea, zij hebben hem uitgeschreven en is zelf vertrokken naar duitsland. Vervolgens op 26 juni bericht dat hij is uitgeschreven. omdat hij ging verhuizen dacht hij dat dit zo hoorde. Later blijkt dat hij dus de 5 jaar in duitsland hij terug komt en zich aanmelden voor een zorgverzekering en kreeg toen een achterstallige schuld.
Na contact weer opnieuw aangemeld en dan uiteindelijk niet bij een verzekering kunnen ivm dat Achmea hem had uitgeschreven en hij dus ingeschreven ahd moeten blijven.
Ik schrijf dit omdat hij als crimineel behandelt wordt door syncasso. Zijn maandelijkse inkomsten zullen nooit veranderen, omdat hij pensioen heeft. nu was er en sterfgeval en moet hij opnieuw elke 3 maand alle kopieën aanleveren, en ze eisten dat hij dit gewoon deed terwijl hij geen computer heeft en in zeeland zijn moeder verzorgde tijdens het sterfbed. zelfs zijn kleindochter die hij toestemming gaf, werd slecht behandeld en gewoon de telefoon er op gegooit door syncasso. werkelijk geen greintje gevoel. en dit terwijl Achmea een fout heeft gemaakt. Heel bizar! Hij kan gewoon niet meer betalen. nu weer een brief met einde betalingsregeling of toch niet? super onduidelijk, onvriendelijk ik heb echt gevraagd is dit hoe jullie met mensen omgaan? ja dus.i k vind het mens onterend.
slechte informatie, te weinig tijd om de formulieren aan te leveren en dat terwijl ze elke 3 maand het zelfde zijn. dus grote onzin. en hij betaald elke maand netjes. via automatische overschrijving. Het zou eigenlijk zelf kwijtgescholden moeten worden omdat dit niet aa hem te wijten maar aan de zorgverzekering Achmea. Met de rug tegen de muur want het heeft geen zin via het gerecht dit aan te gaan. dus je kan maar een ding en dat is betalen. maar je voelt je dagelijks schuldig want zo wordt het gebracht. Kan geen nieuwe zorgverzekering afsluiten terwijl hij zo graag weg wil bij deze slechte zorgverzekering.
Gewenste Oplossing:
sorry geen tevredenheid.

