Klacht: Vervolg vorige klacht

Anisha O op 28 juli 2020 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 juli 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste Anisha, Wat vervelend om te vernemen dat dit nog niet goed is verlopen. Ik zie dat mijn collega inmiddels bezig is met het aanpassen van jouw lidmaatschap en zij is alles aan het rechtzetten. Over enkele minuten ontvang je...

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 28 juli 2020

Een klant van Basic Fit heeft problemen met zijn lidmaatschappen en betalingen. Ondanks eerdere communicatie blijft er onduidelijkheid over een betaling van €29,99 en kan de klant al een week niet sporten door technische fouten in de app. De klant vraagt om compensatie voor de ervaren ongemakken.

Mijn Klacht:

Hallo Basic fit,

Ik ben vandaag naar de club geweest, en die zag dat ik 3 lidmaatschappen heb bij jullie blijkbaar. Ik dacht dat het eindelijk opgelost was (zie vorige klacht op 24 juli referentienummer 888781), maar jullie zien mijn eerste betaling nog steeds niet die Ideal is betaald

Morgen zijn er twee geplande betalingen in mijn internet bankieren met bedragen van €38.99 én van €29.99. Ik snap niet waar die €29.99 vandaan komt. Verder kan ik ook nog steeds niet sporten (al een week niet meer). Op de app krijg ik regelmatig een foutmelding van 404 dat de pagina niet bestaat. Er worden echt grote fouten gemaakt bij mij, ik verwacht op deze manier echt een compensatie.

Mijn pasnummer: 102377866

Lidmaatschapsnummer: 933002176

Gewenste Oplossing:

Als de eerste betaling wordt verwerkt zodat ik weer toegang heb. En 1 afschrijving per maand geen tweede. Graag een reactie op me reacties van de vorige klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 30 juli 2020 om 11:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Anisha,

Wat vervelend om te vernemen dat dit nog niet goed is verlopen.

Ik zie dat mijn collega inmiddels bezig is met het aanpassen van jouw lidmaatschap en zij is alles aan het rechtzetten. Over enkele minuten ontvang je van haar een reactie op jouw klacht via Facebook.

Met vriendelijke groet,
Het Social Team van Basic-Fit

Anisha O

Heeft op 30 juli 2020 om 13:30 geantwoord

Jullie zeggen nog steeds dat ik een schuld heb, omdat jullie mijn betaling niet hebben ontvangen. Het is niet mijn probleem als jullie het niet binnen hebben, ik heb gewoon betaald op 25 juni voor de maand juli enn hier bewijs voor. 29 juli heb ik ook betaald voor de maand augustus. De betalingsbewijzen staan in de mail en in de Facebook messenger. Maar nog blijven jullie volhouden dat het niet betaald is.

Alle klachten die gemeld zijn door Anisha O
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM