Klacht: Te veel reclame tijdens Two and a Half Men

klagerc6e4353d op 27 augustus 2026 over Veronica TV in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 27 augustus 2026

Er is onvrede over de hoeveelheid reclame tijdens de uitzendingen van Two and a Half Men op Veronica TV. De afleveringen van 20 minuten worden onderbroken door meer dan 2 minuten reclame na elke 4 minuten uitzending, wat als frustrerend wordt ervaren en de kijkervaring aanzienlijk verstoort.

Mijn Klacht:

Ik wil een klacht indienen over de hoeveelheid reclame tijdens de uitzendingen van Two and a Half Men op Veronica TV. De afleveringen duren slechts 20 minuten, maar na elke 4 minuten uitzending volgt meer dan 2 minuten reclame. Dit is erg frustrerend en het verstoort de kijkervaring aanzienlijk.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om minder reclame tijdens de uitzendingen van deze serie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Veronica TV

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM