Klacht: niet nakomen van afleveringstermijn

margo53 op 25 oktober 2013 over Veronica Magazine in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 26 februari 2015
Categorie Magazines
Status Opgelost
Datum 25 oktober 2013

Een klant heeft een tablet besteld bij Veronica Magazine, die aanvankelijk na twee weken geleverd zou worden, maar de levering werd uitgesteld naar zes weken. De klant heeft het product al betaald en uit onvrede over de communicatie en het uitblijven van de levering, vooral omdat het een cadeau voor een 60e verjaardag betrof, zijn zorgen geuit. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

7 weken geleden tablet besteld die na 2 weken geleverd zou worden.Later werd dat 6 weken. Is wel betaald.
Was voor verjaardag van dierbare die 60 jaar werd.
Hoor niets van jullie.Ik vind niet niet netjes.Zo ga je niet met je klanten om.

Gewenste Oplossing:

Wil zo snel mogelijk,eigenlijk direct de tablet ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Veronica Magazine

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Veronica Magazine nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Veronica Magazine in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Veronica Magazine een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM