Mijn Klacht:
Leuk dat we een prijs kunnen winnen na al vele jaren lid te zijn, helaas doet de unieke code het niet. zeer teleurstellende.
Gewenste Oplossing:
Ik wil gewoon mijn code kunnen invullen om te kijken wat ik gewonnen heb
ans2312 op 13 april 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines
Contact opgenomen en de klacht is opgelost. Mocht u nog vragen hebben hierover verzoeken wij u contact op te nemen met de Abonnee Service op het telefoonnummer 035-6463232.
Een klant van Veronica Magazine heeft een klacht ingediend over een niet-functionerende unieke code voor een prijsvraag. Ondanks de jarenlange lidmaatschap was de klant teleurgesteld dat de code niet werkte. Deze klacht is inmiddels opgelost.
Leuk dat we een prijs kunnen winnen na al vele jaren lid te zijn, helaas doet de unieke code het niet. zeer teleurstellende.
Ik wil gewoon mijn code kunnen invullen om te kijken wat ik gewonnen heb
Bericht van Robin van Klacht.nl
14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Veronica Magazine in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Veronica Magazine een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 13 april 2012 om 10:13 geantwoord
Contact opgenomen en de klacht is opgelost.
Mocht u nog vragen hebben hierover verzoeken wij u contact op te nemen met de Abonnee Service op het telefoonnummer 035-6463232.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM