Klacht: Verlies van DNA-kit en gebrek aan communicatie

klager27bd9ea0 ✓ Verified op 19 april 2026 over MyHeritage in de categorie Zoekdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
MyHeritage has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf MyHeritage
Categorie Zoekdiensten
Status Open
Datum 19 april 2026

Een klant van MyHeritage heeft twee DNA-kits besteld, maar één kit is verloren gegaan en volgens het bedrijf nooit in het laboratorium aangekomen. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, heeft de klant geen oplossing of reactie ontvangen, noch een vervangende kit voor de DNA-test.

Mijn Klacht:

Ik heb twee DNA-kits besteld bij MyHeritage, waarvan er één zoekgeraakt is. Deze kit is volgens het bedrijf nooit aangekomen in hun laboratorium. Ondanks dat ik meerdere keren contact heb opgenomen, krijg ik steeds te horen dat ze het probleem zullen aanpakken en dat ik een mail zal ontvangen. Tot op heden heb ik echter geen reactie ontvangen en ook geen nieuwe kit ontvangen om mijn DNA-test uit te voeren.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een nieuwe DNA-kit zodat ik alsnog mijn test kan uitvoeren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 dagen geleden - Ik heb een email gestuurd naar MyHeritage over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door klager27bd9ea0
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM