Klacht: Verkeerde nummer gebruikt bij het aanvragen van nummerbehoud

El boutaibi op 14 januari 2019 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 14 januari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben op 2 december bij de tele2 winkel in Eindhoven voor een abonnementen met nummerbehoud aanvragen,daarbij is een verkeerde nummer gebruikt,en de aanvraag was geweigerd, toen heeft tele2 de abonnementen met de nieuwe nummer geactiveerd wat niet bedoeling was,ik was optijd terug gegaan naar de winkel toen ik erachter kwam om de abonnement te annuleren, de mederwerker mark van der boomen die de aanvraag verkeerd heeft gehandeld,hij wss die dag meer met de voetbal die op dat moment op tv bezig was dat met zijn werk, hij heeft me beloofd dat hij het recht gaat zetten en de abonennment pas ingaat als mijn huidige abonnementen stopt bij telfort, maar nu blijkt dat hij het niet heeft gedaan,ik heb hem een mail gestuurd,en verteld dat hij die aanvraag niet recht had gezet intussen kan ik die abonnement niet meer annuleren, en heeft me een mail terug gestuurd dat hij het toe geeft dat hij niet helemaal met zijn hoofd erbij was en vergo3ding voor me haat regelen maar heeft niets gedaan,ik ga niets betalen,ik gebruik die nieuwe abonnement ook noet ik gebruik nog steeds mijn huidige abonnementen,ik kan jullie ook die mail sturen.

Gewenste Oplossing:

Als ik die abonnement pas ingaat als mijn huidige abonnement stopt en dat is op 2 april,en ik ga tot die rijd niets betalen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie