Klacht: Verkeerde boeken slecht geholpen!!

Nzouhir1 op 03 april 2015 over VanDijk in de categorie Boekhandel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
VanDijk has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Per e-mail contact opgenomen met de klant. Klant heeft boeken ontvangen die zijn besteld, retourtermijn is verlopen. Facturen zijn overgedragen aan het incassobureau.

Bedrijf VanDijk
Categorie Boekhandel
Status Opgelost
Datum 3 april 2015

Een klant van VanDijk heeft in augustus 2014 boeken besteld voor zijn opleiding, maar ontving een verkeerd boekenpakket. Na herhaaldelijk contact met de klantenservice, die de fout ontkende, ontving de klant een incassobrief met een boete van €300, die hij heeft betaald zonder compensatie te ontvangen. De klant is boos omdat deze situatie zijn studie in gevaar heeft gebracht.

Mijn Klacht:

Ik ben in augustus 2014 begonnen met mijn opleiding. Ik heb ruim van te voren mijn boeken besteld. Ik heb de verkeerd boeken pakket gekregen daarna heb ik meerdere malen gebeld met Van Dijk die bleven maar zeggen dat het boeken pakket klopt wat dus helemaal niet waar is!
Daarna heb ik een brief gekregen van het incasso met een boete van €300. Die hebben wij betaald maar GEEN geld terug gekregen. Ik ben hartstikke boos omdat Ik door Van Dijk mijn studie niet kan afmaken!!!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn Geld terug krijg die ik VOOR NIKS heb betaald!! En eindelijk boeken krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar VanDijk over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door VanDijk in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat VanDijk een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

VanDijk

Heeft op 08 april 2015 om 07:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Per e-mail contact opgenomen met de klant. Klant heeft boeken ontvangen die zijn besteld, retourtermijn is verlopen. Facturen zijn overgedragen aan het incassobureau.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM