Klacht: verkeerde abonnement

user-239062 op 24 maart 2014 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 24 maart 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Als stichting hebben wij geen locatie dus opereren wij van huis. Heb veel vrijwilligers over de vloer. Aangezien er een hoge rekening was. Voorstel vanuit upc een 2e nr nemen waar 0900 nr en 06 nr geblokkeerd zouden zijn. Via de mail krijg ik een abonnement. Nu blijkt dit dus een verkeerde abonnement te zijn, heb daar direct op gereageerd. Na vele malen bellen, tot 2 keer toe werd de verbinding verbroken omdat de telefonist afgewerkt was werd na terugbellen vermeld. Nu weer een flinke rekening heb om een betalingsregeling gevraagd. Deze via de mail afgewerkt en keurig het eerste bedrag overgemaakt en nu afgesloten???????

Gewenste Oplossing:

Abonnement stop zetten. Betalingsregeling in werking zetten nadat de abonnementskosten afgetrokken is van het nog te betalen bedrag. Dit abonnement heb ik niet gevraagd en jullie komen je afspraken niet na.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over UPC

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over UPC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie