Mijn Klacht:
Beste
Ik bestelde bij light in the box .
1 artikel bleek niet op voorraad te zijn en ik kreeg mijn geld weer op mijn tegoed. Oke , nu ik bestel dan nog een keer voor dat tegoed opte gebruiken,maar door 1 of andere fout is die bestelling 2 maal verstuurt . Dus heb ik een betalende bestelling en die bestelling waar het bedrag afging stond open. Aleh ik stuur een ticket in de vraag om die bestelling dan te annuleren . Dat doen ze , maar mijn geld van mijn tegoed is nu ook wel weg ?
Ik heb een gekledingstuk betaald en uiteindelijk krijg ik men geld dan ook niemeer terug? Als ik een ticket stuur dan sturen ze altijd hetzelfde weer, terwijl het echt niet moeilijk is .
Ik betaal dan ook 13 euro extra voor snellz verzendtijd en dan krijg je het nog veel te laat aan ? Dat is ook niet eerlijk, dan wil ik dat geld ook weer ? Je besteld kleren omdat je die op een bepaalde datum nodig hebt enja nu had ik ook nix meer aan die kleren. Alles loopt er fout door. 1 bestelling, ik zal er allesinds niet meer bestellen. Maar ik wil wel mij geld weer !
Gewenste Oplossing:
Als mijn bedrag terug bestaald wor
En liefst de zogezegde snelle service ook !

