Mijn Klacht:
Op zaterdag 28/12/2013 werd mijn man op mijn mobiel gebeld door iemand v Santander finance.Ze vetelde mijn man,dat er n bedrag van 15Euro openstond en dat t niet te incasseren was.Ze kon niet zeggen waar t voor was en ook niet van wanneer t dateerde.Nu is t niet echt mogelijk dat er onvoldoende saldo op staat,want wij staan nooit rood.De medewerkster stond erop dat t bedrag terstond betaald moest worden.Mijn man en ik waren bang,dat er gephisht werd op de rekening of de bankrekening.Welke bancaire instelling belt nu eenmaal op n zaterdag en meteen na de kerst.Sinds t ook niet om n groot bedrag ging vonden we t vreemd en ook waren we erg ongerust.Mijn man zei toen dat de medewerker maar eerst t een en ander op de mail moest zetten.Die dag kregen we inderdaad n mail,waarin stond,dat we een betaalovereenkomst hadden van die 15Euro en dat er voor de 29ste betaald diende te worden. wij hebben t bedrag onder protest betaald.In de middag van 30dec kregen we een zgn excuusmail.De persoon v d mail bood zgn excuses aan want er was een systeemfout gemaakt en wij hadden os n mail of n verkeerd telfoontje gehad.T treft mij als onbenullig,als je je excuses maakt en nog niet weet waarom,en ook meteen de foute handeling op een systeem afschuift!!Ik was niet blij met deze onbeschofte handelwijze!Om zeven uur,diezelfde avond kreeg ik weer een sms dat ik nog moest betalen!!Toen kwam er werkelijk stoom uit mijn oren!!Hoe is t mogelijk dat n bedrijf zo te werk gaat!!Wij hebben jullie card al sinds t begin.Nooit was er n bedrag wat niet geind kon worden!Wij betalen altijd onze rekeningen op tijd!!
Schandelijk dat er maar meteen zo gehandeld word!Hadden ze niet eerst kunnen kijken naar vorige incasso’s??Er werd meteen op niet te verstane wijze betaling geeist.Ik vind dit n schandalige werkwijze.Tuurlijk is t niet altijd gemakkelijk om betalingen te incasseren in deze moeilijke economische tijd. maar als je wel altijd op tijd betaald wordt je over dezelfde kant geschoren.Ik heb me bij V&D altijd prettig gevoeld.Ben niet zo n Bijenkorf mens.Maar als jullie deze handelswijze goedkeurenvan de bedrijven waar u mee samenwerkt,dan voel ik me toch niet meer zo gewaardeerd als klant.Ik heb ook mn klacht bij deze firma gedeponeerd.Meer kan ik niet doen.Maar ik ben eer nog steeds heel boos om.Heb ook nog vlak voor de jaarwisseling gebeld met ze.Natuurlijk was de betreffende dame er niet.Haar collega wist waar t om ging.Er blijken meerdere mensen foutief benaderd te zijn.Maar ik heb meteen de riedelbetreffende de systeemfout uit de wereld geholpen,want systemen worden door mensen gebruikt en ingevoerd.Zonder menselijke input doet geen systeem iets op eigen kracht!En n excuus maak je over iets waar je van weet. niet maar zo uit de losse pols.Heel jammer dat zulk gedrag de norm schijnt te zijn.
Voor de duidelijkheid,volgt nu mijn cardnummer:5641873388985448
Hoogachtend
Inge Jansen Coffa
Gewenste Oplossing:
Ik wil in eerste instantie weten of jullie achter de handelwijze van dit bankbedrijf staan.Bij mijn telefonische klacht heb ik de 15 Euro terug geeisd.Deze zou direct terug gegeven worden.Nog biets gehoord!Zou graag dat geld terug hebben.En voor de rest laat ik t ann jullie over om dit aan te kaarten bij Santander.

