Klacht: zoekende laten zetten deelgemeente

dick1970 op 24 juli 2013 over Van Es deurwaarders in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van Es deurwaarders has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 24 juli 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb een klacht over de deurwaarden van es rotterdam
ik heb bij hun een schuld waar ik nog mee bezig bent.zij hebben meerderen malen mij brieven gestuurd waar ik niet
op geregegeerd op hebt.en omdat ze toch die aandacht van mij eisen proberen ze mij uit te schrijven op dat adres waar ik al jaren verblijf.bij de deelgemeente uit eindelijk belden ik ze toch op om te zeggen dat dat niet normaal was.en werd er tegen mij gezecht zo nu neem je wel contact op.om op zo manier de aandacht te krijgen vind ik echt hard.zelfde geld kom ik ook nog met de belasting in de problemen.en die genen die dat gedaan heeft moet gewoon aangepakt worden.moet echt niet kunnen

Gewenste Oplossing:

dat zij gewoon ook gestraft word.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van Es deurwaarders

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Van Es deurwaarders over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van Es deurwaarders nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM