Klacht: Blijven doordrammen voor geld, dreigen met deurwaarder zonder vonnis

eengebruikersnaam op 17 juni 2021 over Van Es deurwaarders in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van Es deurwaarders has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 17 juni 2021

Een consument heeft een klacht ingediend tegen Van Es deurwaarders vanwege het blijven aandringen op betaling van een rekening van 75 euro, die inmiddels is opgelopen tot 160 euro door administratiekosten. De consument stelt dat de rekening al zes jaar geleden is betaald onder bewindvoering, maar dat de deurwaarder dit niet erkent. Er zijn problemen met het terughalen van gegevens, waardoor de consument zich machteloos voelt in deze situatie.

Mijn Klacht:

in de naam van der koning… zo werd ik verwelkomd met het eerste brief. een vonnis zou uitgesproken zijn dat ik moet betalen. 75 euro is de rekening, maar ondertussen hebben ze er al doodleuk 160 euro van gemaakt. administratie kosten noemt men dit…

ik noem het oplichting, de rekening is al betaald, en nog na 6 jaar ( jah mensen, u leest het goed, de rekening stampt uit het jaar 2015 ) zijn ze hierom aan het miepen.

ik heb onder bewindvoering gestaan, deze bewindvoerder heeft destijds de rekening moeten betalen. Dit is echter gedaan, maar volgens hun is dit niet gedaan.

gegevens terug halen lukt niet, want de bewindvoerder heeft mijn gegevens niet meer, dus denken ze. ah, laten we meteen ff plukken bij een autist, alleen jammer dat ze nu net de verkeerde hebben.

ze moeten maar aanbellen bij mijn bewindvoerder, na meerdere malen contact opgenomen te hebben, kon er niks meer uitkomen dan we kunnen de naam niet aanpassen

dit vragen we niet, we vragen dat ze mij met rust moeten laten en bij de ander moeten aanbellen. ik ga niet voor een fout van de overheid opdraaien omdat men geld nodig hebt en vooral in deze tijd.

Gewenste Oplossing:

wanneer ik tevreden ben? heel van es incasso opgedoekt en dat ze vervolgt worden wegens smaad, laster, racistme en intimidatie. Dat ze nooit meer mogen werken als een incasso bedrijf en al vooral dat ze me niet meer lastig vallen met hun dreigementen.

ze hebben zoon slechte naam, dat ze gefoceerd zijn om een nieuwe naam te gaan gebruiken. Deze naam is likifin. Pas op voor deze mensen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Van Es deurwaarders over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door eengebruikersnaam
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM