Klacht: Waardebon te laat gekregen

Botje1970 op 18 juni 2012 over Vakantieveilingen.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vakantieveilingen.nl is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Vakantie Veilingen
Status In behandeling
Datum 18 juni 2012

Een klant van Vakantieveilingen.nl heeft een klacht ingediend over het te laat ontvangen van een waardebon voor een weekendje bungalow. Na het winnen van de veiling op 30 mei en het afschrijven van het geld op 7 juni, ontving de klant de waardebon pas op 13 juni, waardoor deze niet meer bruikbaar was. De klant is ontevreden over de uitleg van het bedrijf dat het negen dagen duurt voordat het geld op hun rekening staat.

Mijn Klacht:

30 mei, veiling gewonnen voor weekendje bungalow op 8 juni.
7 juni is het geld afgeschreven.
Waardebon pas ontvangen op 13 juni..
Gemaild.
Vakantieveiling verklaart: Het duurt 9 dagen voor het geld op onze rekening staat!! (waar gebeurt dat nog??)
En daardoor heeft u de waardebon te laat gekregen.
Gevolg, ik heb niks meer aan de bon die zij 13 juni naar mij opsturen… waarom eigenlijk nog??

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug, excuses, en zorgen dat dit niet bij andere mensen gebeurt

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vakantieveilingen.nl in behandeling genomen

Bericht van Vakantieveilingen.nl

13 jaren geleden - Beste meneer/mevrouw, Graag lichten wij onze spelregels voor het betalen van gewonnen veilingen toe. Direct nadat u gewonnen heeft, ontvangt u van VakantieVeilingen.nl een bevestigingsmail. Hierin staan onze betaalmogelijkheden: iDeal, creditcard of eenmalige machtiging. Mocht u, om welke reden dan ook, nog niet betaald hebben, dan ontvangt u van ons een betalingsherinnering. Na 5 dagen gaan wij conform onze algemene voorwaarden over tot automatische incasso, aangezien wij een veilinghuis zijn met verplichtingen aan onze aanbieders. De verwerking van een automatische incasso duurt 9 dagen en kost 2,50 extra. Het duurt dus minimaal 9 dagen na een incasso voordat u uw waardebon of tickets ontvangt. Uiteraard willen wij u zo goed mogelijk van dienst zijn en is het de bedoeling dat u gebruik kunt maken van uw "gewonnen" arrangement. In het vervolg vernemen wij eventuele problemen graag eerder van u zodat wij u kunnen helpen. Het spijt ons dat wij in deze kwestie niets meer voor u kunnen betekenen. Met vriendelijke groet, Monique - Vakantieveilingen.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM