Klacht: Verlenging van 1jr na gratis proefperiode door usenet

wsl op 14 februari 2017 over Usenet in de categorie Internet Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Usenet
Categorie Internet Diensten
Status Open
Datum 14 februari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vorig jaar ben ik op 12/07 een gratis proefperiode van 14dgn aangegaan met usenet . Na 2x te hebben uitgeprobeerd heb ik het abonnement online weer stop gezet . Klaar dacht ik tot ik in november er op gewezen werd dat mijn abonnement moest betalen .
Ik heb usenet daarna een email gestuurd dat ik tijdig heb afgemeld en verder ook geen gebruik van heb gemaakt .
Waarop een email terug kreeg dat zij alleen in het Duits kunnen mailen en dat ik anders kon bellen .
Weer email gestuurd dat usenet toch echt een betere administratie zou moeten voeren en een goede website moeten onderhouden .
Daarna weer 6 weken niks daaropvolgend een incasso uit Duitsland met de het dringende verzoek 140€ te betalen .
Echt schandalig
Willem

Gewenste Oplossing:

Ontbinding van het zo genaamde contract zonder verdere kosten .

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Usenet

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Usenet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM