Klacht: veel vet in hongaarse goulash

Marijke Nijman op 06 mei 2017 over Unox in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Unox
Status Open
Datum 6 mei 2017

Een consument heeft geconstateerd dat er de laatste tijd veel vette stukjes vlees in de Hongaarse goulash van Unox zitten. Dit heeft geleid tot het weggooien van het product bij de laatste drie aankopen, waardoor de klant nu aarzelt om het nog te kopen, ondanks eerdere tevredenheid.

Mijn Klacht:

Helaas moet ik constateren dat er de laatste tijd veel vette stukjes vlees in jullie Hongaarse goulash zit. De laatste drie keer heb ik het weggegooid.
Ik heb nooit vet vlees ontdekt, maar nu durf ik het niet meer te kopen.
Erg jammer, ik at het graag met rijst en paprika.

Gewenste Oplossing:

Als het weer is als vroeger.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Unox

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Unox nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM