Mijn Klacht:
Oooooooo , maar ik helemaal geen klacht over Unox , nooit gehad ook 😉
Ik heb alleen een vraag en weet niet naar wie ik h’m kan sturen ……….dus misschien zouden jullie ervoor kunnen zorgen dat deze op de juiste plek terrecht komt 🙂 🙂 , daar zou ik al heel blij mee zijn.
Wij als collega’s van de spoedeisende hulp van Bernhoven ziekenhuis Uden zijn deze week op het idee gekomen van een nieuwjaarsduik. … Het team heeft een zwaar 2016 achter de rug en wat is mooier , 2017 fris en fruitig te beginnen 🙂 🙂 :0
Een scoutings gebouw afgehuurd naast een plas water …………. vuurkorven ,gluhwein , stampot met worst en/of een soepie 😉 Easy going en veel plezier.
Eigenlijk vind ik een nieuwjaarsduik zonder de UNOX muts , eigenlijk geen echte nieuwjaarsduik 😉 ;). Dus mijn vraag is : Zou UNOX mijn collaga’s van de spoedeisende hulp kunnen sponseren met wat ( 25 stuks) Unox-mutsen ??? In ruil voor een leuke foto 😉 ??
Alvast bedankt ! Wij horen graag van Unox.
Groetjes Ageeth Veldhuis, spoedeisenhulp Bernhoven Uden. [email protected] , [email protected]
En de duik vind plaats op donderdag 5 januari
Gewenste Oplossing:
.

