Klacht: Indiase currysoep van Unox

Angelmaro op 16 oktober 2016 over Unox in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Unox
Status Open
Datum 16 oktober 2016

Een consument uit Rhoon heeft aangegeven dat de Indiase currysoep van Unox niet meer verkrijgbaar is bij de lokale Albert Heijn, waar hij deze regelmatig kocht. Hij vraagt naar de reden van het verdwijnen van het product en verzoekt om het weer beschikbaar te stellen in de winkel.

Mijn Klacht:

AH in Rhoon verkocht deze heerlijke soep van u, wij waren er blij mee en kochten het vaak. Sinds maanden is het niet meer te koop in dit AH filiaal. Weet u hoe dat komt en een nog betere vraag: Kunt u zorgen dat het weer in die winkel te koop is?
Ik hoor graag uw reactie,
A. Suurland
Rhoon

Gewenste Oplossing:

De soep weer in de schappen van AH filiaal Rhoon

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Unox

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Unox nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM