Klacht: Ze liegen en draaien er om heen en ze betalen mij niet uit

Martina73 op 02 april 2024 over Actief Werkt! in de categorie Uitzendbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Actief Werkt! has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Uitzendbureaus
Status Open
Datum 2 april 2024

Een klant van Uitzendbureau Actief Werkt! in Arnhem ervaart problemen met de uitbetaling van zijn loon. Hij voelt zich niet serieus genomen en beschuldigt het bureau van liegen en onprofessioneel gedrag, vooral omdat er verwarring is ontstaan over een feestdag die de uitbetaling zou hebben vertraagd. De klant is gefrustreerd en overweegt om de situatie te melden bij de Kamer van Koophandel en de belastingdienst.

Mijn Klacht:

Het gaat over actief in Arnhem op het Willemplein. Ze oordelen over mij zonder mij goed en persoonlijk te kennen en Ze lachen mij gewoon uit. En Ze liegen nog ook over het uitbetalen. Vorige week zuiden Ze dat ze mij op 2 april gingen uitbetalen en nu komen ze af met dat het gisteren een feestdagen was en als ik er over begin zegt ze dat ze een fouten hebben gemaakt. Of ze vorige week niet wisten dat het gisteren een feestdag was. Ze maken mij het leven zuur en Willen mij vandaag niet uitbetalen. Ik had et op gerekend want zit al dagen zonder eten en heb hier geen vrienden en geen familie kom uit België en ze denken dat ze mij in de maling kunnen nemen en mij op te lichten. Maar neem contact op met de kamer van koophandel en de belastingdienst en laat al die slechte reviews van actief lezen en mail ze allemaal door met hun oplichting praktijken en mensen hun het leven zuur maken en met hun liegen. Ik wil mijn geld zoals ze mij het beloofd hebben op 2 april. Dit is echt discrimineren en rascime omdat ik uit België kom. Ik klaag dit aan. Mvg martine

Gewenste Oplossing:

Dat ze mij gewoon vandaag uitbetalen zoals ze beloofd hebben en aan hun woord en afspraken houden. Maar dat doen ze niet. Er zijn heeeeeel veeeeeeeel slechte reviews over actief in heel Nederland!! Ik ga ze allemaal mailen naar belastingdienst en kamer van koophandel en ik lieg niet en dreig nooit. Want ik doe.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Actief Werkt!

Reactie van de melder van de klacht Martina73

2 jaren geleden - Oplichters en geboren leugenaars en respectloze mensen die een oordeel over je hebben terwijl ze jou niet eens kennen en ze zijn discriminerd en rascime

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM