Klacht: Uitleveren ho maar

Mjjja op 20 maart 2020 over Betaalbaarshoppen.nl in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 20 maart 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik bestelde op 5 maart twee statafel hoezen. Levertijd was voor 23.59 besteld morgen in huis. Nu is het mega druk maar toch maar na een week even geïnformeerd over de levertijd. Excuses, er was een incident met de vervoerder. Het pakket komt zsm uw kant op. Okee.. Kan ik begrijpen. Heb nog een email terug gestuurd. Nu zijn we inmiddels twee weken verder en er is nog steeds niks. Telefonisch niet bereikbaar en de traceercode komt ook geen beweging in. Volgens mij ben ik gewoon opgelicht door deze website

Gewenste Oplossing:

Als mijn vooruitbetaalde producten nu eindelijk geleverd worden of mijn geld wordt terug gestort. Ze hebben nota bene nog een webshop keurmerk. Is deze ook nep?!?

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Betaalbaarshoppen.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Betaalbaarshoppen.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mjjja
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten