Klacht: Uitgifte doormidden gescheurd en geplakt eurobriefje van vijf

eeuwkje op 12 mei 2014 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

De afdeling consumentenservice heeft op 19 mei 2014 rechtstreeks contact opgenomen met de klant, de klant hebben wij een e-mail gestuurd.

Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 12 mei 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij de kassa werd met het wisselgeld ons ,zie hierboven, overhandigd.Dit biljet hebben wij geweigerd.Echter de kassa was al gesloten en kon hieruit niet meer gewisseld worden volgens de cheffin. De mevrouw achter de kassa vroeg haar of dit dan maar via de klantenservice moest geschieden. De cheffin zou dit doen aangezien hier niemand aanwezig was. Deze mevrouw was niet het zonnetje in huis toen ik haar zij dat dit soort biljetten door de winkeliers moeten worden afgeroomd. Er zijn winkeliers die dit soort b iljetten niet meer aannemen.Als particulier wordt je alsdan met een probleem opgezadeld. De banken verwijzen je naar de Ned.Bank.Met vuur sloeg ze het nieuwe biljet op de toonbank zonder boe of ba.Misschien slecht geslapen gezien haar reactie.Als er nog iets vriendelijks uit haar mond was gekomen had ik dit verder zo gelaten.Een cursus klantvriendelijkheid of herhaling hiervan zou niet misstaan.

Gewenste Oplossing:

Die moet u als HEMA maar verzinnen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door HEMA in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat HEMA een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

HEMA

Heeft op 19 mei 2014 om 10:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

De afdeling consumentenservice heeft op 19 mei 2014 rechtstreeks contact opgenomen met de klant, de klant hebben wij een e-mail gestuurd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM