Klacht: Technische storing

trophyas op 08 januari 2013 over Uitbieden.nl in de categorie Online Veiling

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Uitbieden.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste Asher, hopelijk hebben we je zo goed kunnen helpen. Je ontvangt de tablet voor het door jou gewonnen bedrag. De tablet gaat vrijdag of maandag worden opgestuurd.

Categorie Online Veiling
Status Opgelost
Datum 8 januari 2013

Een gebruiker van Uitbieden.nl ervaart herhaaldelijk technische storingen tijdens het bieden op een tablet, ondanks dat hij de hoogste bieder was met lage biedprijzen. Hij meldt dat deze problemen vier keer achtereen zijn voorgekomen en dat hij niet de enige is met deze klacht. De situatie heeft geleid tot frustratie over de betrouwbaarheid van het platform.

Mijn Klacht:

Afgelopen week de veiling voor de tablet goed bekeken, en besloten om op een rustig tijdstip te gaan bieden. overdag gaat de tablet iedere keer tussen de 80 en 90 euro weg.
dus heb het 4 keer geprobeerd van maandag op dinsdag nacht/ochtend. wat schets mijn verbazing? 4 keer kon ik een lage biedprijs halen van tussen de 15 en 25 euro, en was ik ook nog de hoogste bieder. MAAR>>>>!!!! 4 keer kreeg ik een melding dat er een technische storing was opgetreden 4X??? dit klopt toch niet meer. 1 keer kan gebeuren maar 4 X? Nu las ik dat deze klacht al meerdere malen is voorgekomen. sorry maar dit klopt niet.

Gewenste Oplossing:

Dat de tablet alsnog voor 20 euro wordt opgestuurd naar ons ( en dan neem ik nog niet eens het laagste bod wat ik had gedaan en waar ik ook eerste stond van 15 euro)

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Uitbieden.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Uitbieden.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Uitbieden.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Uitbieden.nl beoordeeld.

Bericht van

13 jaren geleden - Wij gaan uw klacht vandaag behandelen en hopelijk tot een goede oplossing hiervoor komen.

Uitbieden.nl

Heeft op 08 januari 2013 om 11:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Asher, hopelijk hebben we je zo goed kunnen helpen. Je ontvangt de tablet voor het door jou gewonnen bedrag. De tablet gaat vrijdag of maandag worden opgestuurd.

Alle klachten die gemeld zijn door trophyas
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM