Klacht: Na toezegging geld terug te krijgen, sturen ze het product nog een keer op!

schrama op 16 augustus 2015 over Uitbieden.nl in de categorie Online Veiling

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Uitbieden.nl has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 17 augustus 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste Uitbieder, We zien dat er hier waarschijnlijk een misverstand is geweest. Zodra het product retour komt gaan we je het betaalde bedrag teruggeven. Vriendelijke groet, Uitbieden.nl

Categorie Online Veiling
Status Opgelost
Datum 16 augustus 2015

Een klant van Uitbieden.nl ontving op 4 augustus een beschadigde en niet-authentieke Xiaomi in-ear koptelefoon, waarbij de verpakking niet correct was en het product schade had opgelopen tijdens het transport. Na het retourneren van het product en het uiten van zijn onvrede, kreeg de klant een dag later bevestiging dat het geld teruggestort zou worden, maar ontving vervolgens het product opnieuw.

Mijn Klacht:

Ik kocht en ontving op 4 augustus een Xiaomi in-ear koptelefoon waarvan de beide zegels van de koptelefoon verpakking verbroken waren en het harde plastic dekseltje los in de verpakking zat (waarschijnlijk paste het dan nog net in een bubbel envelop om zo pakketkosten te vermijden) waardoor mijn koptelefoon bloot in een bubbel envelop lag te schuiven en stoten tijdens het post transport. Het product had kabelbreuk opgelopen, verder het was niet de koptelefoon volgens het koopje van de dag reclamemateriaal (reclamemateriaal: Xiaomi Piston v2, ontvangen product: Xiaomi Piston v1) en ik zag dat het een namaak Xiaomi Piston v1 was (ik ben een enorme Xiaomi fan). Dus ik stuurde het dezelfde dag nog terug, mailde mijn ongenoegen, eiste mijn geld terug en kreeg 1 dag later instemming door klantenservice medewerker: Mark de Vries. Maar ipv dat ik mijn geld terug kreeg, belandde 10 dagen later weer hetzelfde namaak product op mijn deurmat! Waarvan weer beide zegels van de koptelefoon verpakking verbroken waren en het dekseltje weer los in de verpakking zat, net zoals de 1e zending (toeval?). Dus heb ik het voor de 2e keer teruggestuurd! Nog meer kosten dus. Blijkbaar snapt de linkerhand van uitbieden.nl niet wat de rechterhand doet of ze luisteren gewoon niet naar de klant.

Gewenste Oplossing:

Dat ik al mijn geld terug krijg zoals belooft en nu met incl. 2x retourkosten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Uitbieden.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Uitbieden.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Uitbieden.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Uitbieden.nl

Heeft op 17 augustus 2015 om 09:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Uitbieder,
We zien dat er hier waarschijnlijk een misverstand is geweest. Zodra het product retour komt gaan we je het betaalde bedrag teruggeven.
Vriendelijke groet, Uitbieden.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM