Mijn Klacht:
Wellicht een bekend probleem op dit moment.
Ik werd platgegooid met de nieuwsbrieven van “Eva” van Typhone dat ze genoeg iphone 6 op voorraad hebben en dus snel kunnen leveren. Als vaste klant (6 jaar) ging ik er voor en heb ik op 14 november de iPhone 6 – space grey 128 GB besteld via de website.
Het ging verrassend makkelijk. Zelfs identificeren is met een SMSje geregeld, via iDEAL betaald en alles is in werking gezet. “U hoeft niets meer te doen” Geweldig! Aan de sales-kant werkt alles naar behoren. Good job marketingteam
4 dagen later (18 november) krijg ik volgende bericht:
“Wij doen er vanzelfsprekend alles aan om uw bestelling zo snel mogelijk te leveren en we verwachten het artikel binnen 3 werkdagen weer voorradig te hebben. Onze excuses voor de vertraging.”
OK prima, kan gebeuren. Twee jaar terug was precies zelfde.
2 dagen later (20 november) krijg ik het volgende bericht:
“Uiterlijk donderdag 27 november sturen wij u een nieuwe update over de actuele status van uw bestelling. Mochten we eerder nieuws hebben, dan melden we dat uiteraard direct. Onze welgemeende excuses voor het ongemak.”
Zucht… OK… het is een gewild product even geduld…
In de tussentijd krijg ik per post wel de screenprotector en Nano Naked SIM die ik meteen extra bij had besteld. (Cross-sale in funnel heeft dus ook gewerkt; Good job marketing team)
TIP aan Typhone: bespaar je zelf de kosten van post. Ik heb niets aan de accessoires als ik de toestel niet heb.
Vandaag bel ik ze op, want het is 27 november.
Michel van klantenservice moet mij helaas teleurstellen, want zij weten nog helemaal niets. Ik ben teleurgesteld en pissig op Typhone. Hij is getraind om rustig en duidelijk uit te leggen dat zij ook verder niets aan kunnen doen en dat hij het zeer vervelend vindt voor mij.
Een tegemoetkoming zit er niet helaas niet in, want anders lijden zij verlies.
Huidige status:
Ik heb betaald voor een toestel, wacht al 2 weken en ben nog steeds afhankelijk van Typhone die vervolgens afhankelijk is van Apple, terwijl dat nou net hun USP is op de website.
Ik kan niets anders dan wachten…
Gewenste Oplossing:
Ik wil uiterlijk volgende week mijn toestel en een tegemoetkoming.
Als je je website volstouwt met trustmarks en beloftes dan moet je je ook daaraan voldoen.

