Klacht: Order 180072608

Schoonheidssalon Priscilla op 17 maart 2015 over Typhone in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Het toestel is retour ontvangen zonder kosten voor de klant en het abonnement is inmiddels geannuleerd. Hierover heeft de klant vandaag bevestiging ontvangen per e-mail. We gaan ervanuit dat de klacht hiermee is opgelost, voor verdere toelichting zijn we uiteraard...

Bedrijf Typhone
Categorie Telecomwinkels
Status Opgelost
Datum 17 maart 2015

Een klant van Typhone heeft een toestel en abonnement ontvangen zonder zijn toestemming en heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met het bedrijf zonder resultaat. Er is onduidelijkheid over de communicatie, omdat Typhone een verkeerd e-mailadres heeft gebruikt en de klant stelt dat hij nooit een bevestigingsmail heeft ontvangen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Goede middag,

Typhone heeft mij een toestel en een abonnement afgesloten zonder mijn toestemming.
Ik probeer echter al diverse keren te bellen en ze zouden mij met een belafspraak terug bellen.
Dit wordt niet gedaan. Dhr Joep van zakelijk zal er voor zorgen om het uit tezoeken. Ik heb diverse emailtjes waaruit blijft ik niks besteld te hebbem.
Ze hebben een verkeerd email adres gebruikt om met mij te communiceren.
Ze zeggen dat ik vanuit het verkeerde emailadres een 4 cijfer code heb moeten invoeren van een mail die nooit aangekomen is . en dat ik op die manier mijn contract aan ben geaan. Grote onzin.
Ik heb aangeboden om het toestel in Amersfoort persoonlijk af te geven dit kan niet dan zal ik de tent op zijn kop zetten volgens dhr Joep.

Ik ben al heel veel jaren trouwe klant geweest bij jullie en nog nooit op deze slechte manier behandeld geweest.

Afwachtend op een positieve reactie.

Mvg Priscilla van Ballegooijen

Gewenste Oplossing:

IK wil gewoon dat het toestel retour gaat op jullie kosten en niet dat ik iets voor moet schieten.
Als dit gedaan is wil ik niks meer ontvangen van Typhone.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Typhone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Typhone in behandeling genomen

Bericht van Typhone

11 jaren geleden - Beste Priscilla, Bedankt voor je bericht, wat vervelend om te horen dat je je ervaring met ons zo negatief ervaart. De contractsaanvraag die bij ons is gedaan is ondertekend doormiddel van SMS bevestiging, waarbij er een SMScode naar het te verlengen nummer wordt gezonden welke op onze website ingevuld moet worden. Helaas kunnen we niet achterhalen hoe dit in jouw geval onbedoeld/ongewenst is geweest, maar onze oprechte excuses dat we je ongewenst hebben verlengd. Mijn collega Joep heeft je als het goed is inmiddels een retourformulier toegezonden waarmee het toestel naar ons antwoordnummer verzonden kan worden, zodat je hiervoor niets hoeft voor te schieten. Het abonnement bij de provider zal geannuleerd worden bij uitzondering, waardoor de hele bestelling bij ons dan geannuleerd is. Hopelijk is het probleem dan voor je opgelost. Mochten we nog iets voor je kunnen betekenen dan vernemen we dit zeer graag. Marit, Typhone.nl

Bericht van Typhone

11 jaren geleden - Beste Priscilla, Graag bevestigen we je bij deze dat het toestel bij ons in ontvangst genomen is, de annulering staat momenteel bij Vodafone in behandeling. Doorgaans duurt dit enkele weken, zodra wij bevestiging hebben dat dit verwerkt is zullen we je hier per e-mail een bevestiging van verzenden. Graag verneem ik van je of de klacht naar wens is opgelost zodat we deze voor je kunnen sluiten. Alvast bedankt! Marit, Typhone.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Typhone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Typhone

Heeft op 14 april 2015 om 12:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Het toestel is retour ontvangen zonder kosten voor de klant en het abonnement is inmiddels geannuleerd. Hierover heeft de klant vandaag bevestiging ontvangen per e-mail.

We gaan ervanuit dat de klacht hiermee is opgelost, voor verdere toelichting zijn we uiteraard bereikbaar voor de klant via [email protected] of [email protected].

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM