Klacht: Tv opnemen internet

Bertus14 op 14 oktober 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 14 oktober 2012

Een klant van UPC ervaart herhaaldelijk problemen met het opnemen van televisieprogramma's en ondervindt internetstoringen. Ondanks het betalen van €116,00 per maand en het ontbreken van een HD-kastje, blijven de klachten aanhouden, zelfs na een bezoek van een monteur. De klant overweegt om over te stappen naar een andere provider.

Mijn Klacht:

Goedendag Heb alles bij UPC maar heel vaak werkt het niet opnemen dat worden halve films internet valt uit en op zondag geen films kijken op om demand excuses voor onze storing ik betaal €116,00 per maand heb daar ook noggeneens een HD kastje voor jammer maar ik ga er wel over nadenken om weg te gaan een monteur is al geweest maar de klachten blijven

Gewenste Oplossing:

Dat alles werk

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie