Klacht: Tuinspotjes niet geleverd

bdvaal op 30 september 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 november 2012
Reactie van het bedrijf:

Klant krijgt het volledige aankoopbedrag terug.

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 30 september 2012

Een klant heeft problemen ervaren met de levering van tuinspotjes via Groupon. Na een mislukte levering tijdens zijn vakantie, werd hij van het kastje naar de muur gestuurd tussen Groupon, de fabrikant en de distributeur. Ondanks toezeggingen om het product opnieuw te verzenden, wacht de klant al meer dan een maand op de levering.

Mijn Klacht:

Tijdens onze vakantie is een levering gedaan. Helaas hebben ze dit pak niet bij de buren achtergelaten zoals zo vaak maar is het teruggestuurd.
Na onze vakantie meteen Groupon gebeld en gevraagd om het product nogmaals aan te leveren. Door Groupon werd ik verwezen naar de fabrikant, die stuurde me door naar de distributeur en die stuurde me terug naar Groupon. Na 17 minuten kon ik die juffrouw zover krijgen dat ze het product nogmaals zou sturen maar… we zijn nog steeds in afwachting (meer dan 1 maand).

Gewenste Oplossing:

Ontvangst van betaalde product of terugstorting betaalde bedrag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 07 november 2012 om 10:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant krijgt het volledige aankoopbedrag terug.

Alle klachten die gemeld zijn door bdvaal
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM