Klacht: trein naar Brussel die niet reed

Poets2007 op 18 maart 2013 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 maart 2013
Reactie van het bedrijf:

klacht geregistreerd en klant geantwoord

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 18 maart 2013

Op 13 maart 2013 hadden A.G. Buter en een medereiziger een treinreis naar Brussel gepland, maar de trein van 18:09 uur vanuit Dordrecht had 35 minuten vertraging en bleek uiteindelijk uitgevallen. Hierdoor moesten zij hun reis aanpassen en met een stoptrein naar Roosendaal reizen, ondanks dat zij een specifiek vervoersbewijs voor de rechtstreekse trein hadden gekocht. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op woensdag 13 maart 2013 om 18:09 uur, wilden mijn medereiziger en ondergetekende A.G. Buter met de trein naar Brussel.
Om 18:09 uur, die werd omgeroepen op het station te Dordrecht dat de trein naar Brussel 35 min vertraging had.
Deze mededeling werd om 18:30 uur, wederom herhaald. De trein naar Brussel had 35 min. vertraging. Om 19:00 uur, stond op het bord in Roosendaal dat de trein van 18:09 uur, die dag was uitgevallen. Wij hebben een samen een vervoersbewijs gekocht op 06-03-2013 met de mededeling dat wij alleen de trein van 18:09 uur mogen nemen met dit vervoersbewijs 2x een E-ticket van Dordrecht naar Brussel. Deze rechtstreekse trein van Dordrecht naar Brussel reed niet. Wij zijn toen genoodzaakt om met de stoptrein naar Roosendaal te gaan. Vanaf Roosendaal met de trein naar Antwerpen in Antwerpen wederom overstappen op een stoptrein naar Brussel. Met de trein van 18:09 uur zouden wij om 19:37 uur, in Brussel aankomen. Wij kwamen nu in Brussel aan met meer dan een uur vertraging waardoor we de aansluiting in Brussel hebben gemist naar onze bestemming.

Gewenste Oplossing:

Ik heb voor ons samen 41,80 Euro uitgegeven en ik zou voor dit ongemak het zeer erkentelijk vinden als ik dit bedrag van u op mijn rekening gestort zou krijgen. mijn rekening nummer is 118369148. tnv A.G. Buter e/o Lautenslager

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van NS

13 jaren geleden - antwoord: Geachte heer/mevrouw, U geeft aan dat u op 13 maart 2013 door de uitval van de trein naar Brussel een vertraging van ruim een uur heeft opgelopen. Dat is vervelend. Onze excuses hiervoor. Gezien de specifieke inhoud van uw reactie kan ik deze niet in behandeling nemen. Ik wil u graag verzoeken een brief, met daarbij de originele vervoerbewijzen, te schrijven naar de klantenservice van NS Hispeed. Zij zullen uw verzoek verder in behandeling nemen. Het adres is: NS Hispeed Klantenservice Postbus 2552 3500 GN Utrecht Ik hoop dat ik u voldoende heb geïnformeerd. Met vriendelijke groet, NS Klantenservice

NS

Heeft op 19 maart 2013 om 12:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

klacht geregistreerd en klant geantwoord

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NS beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten