Klacht: Trein komt niet terwijl deze wel wordt aangegeven

kimkimmer op 27 mei 2013 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

advies: formulier Geld terug bij Vertraging opsturen. klacht geregistreerd

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 27 mei 2013

Op zondag 26 mei 2013 ervoer een reiziger samen met een collega problemen met de treinreis naar Deventer. Na een vertraging van 20 minuten en navraag bij een baliemedewerkster, namen zij een eerdere trein, maar op station Amersfoort bleek de trein niet op het bord te staan. De reiziger voelde zich onvriendelijk behandeld door de conducteur toen zij om informatie vroegen.

Mijn Klacht:

Op zondag 26 mei 2013, ben ik samen met een collega naar de toppers gegaan met de trein. Op de heenweg hadden we om niet aangegeven reden al 20 minuten vertraging.

Op station Bijlmer Arena hebben we nog speciaal navraag gedaan hoe laat de laatste trein ging naar Deventer, aan een baliemedewerkster. Van haar hebben wij ook nog een uitdraai hiervan gekregen.

Wij zijn dik een half uur eerder naar huis gegaan dus nog een trein eerder genomen dan ons was aangegeven.

Wij werden via Utrecht/ Amersfoort gestuurd. Op Amersfoort stond de trein die we zouden moeten hebben niet op het bord. Terwijl wij hier wel op tijd voor op het station stonden.

Toen wij aan een conducteur vroegen wanneer deze trein zou komen werden wij op een schofterige manier behandeld.”Ja dan heb je pech he want dit is de laatste trein, zoek boven maar iemand die je verder kan helpen”.

Met nog +/- 15 andere mensen stonden wij daar, iedereen die daar was had op verschillende stations/ werknemers te horen gekregen dat we deze route moesten nemen en dat de laatste trein om 0.24 uur zou rijden.

Na een half uur werd er door de beveiliging een taxi geregeld, dit was fijn. Waardoor we dik een uur later alsnog naar het station van bestemming konden gaan.

Gewenste Oplossing:

NS personeel aanpakken op hun lakse gedrag om mensen alleen maar van hun station af te krijgen i.p.v. ook serieus naar aansluitingen te kijken.

NS site zo maken dat je altijd de aansluiting hebt bij een laatste trein als je deze in typt.

Mijn geld terug omdat ik zowel op de heen als terug reis flinke vertraging heb geleden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 28 mei 2013 om 11:19 geantwoord

Geboden Oplossing:

advies: formulier Geld terug bij Vertraging opsturen. klacht geregistreerd

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten