Mijn Klacht:
Om bij aankomst in Mexico al wat Pesos op zak te hebben, meende ik het beste naar het GWK te gaan op NS-station Centraal in Den Haag. Ik had de intentie ca. € 300,00 in te wisselen voor Pesos. De baliemedewerker zei dat ik beter € 100,00 meer kon wisselen omdat ik bij terugkomst en inlevering van max. € 100,00 dezelfde koersberekening zou krijgen.
Helaas waren er op dat moment niet voldoende Pesos in kas en werd ik verzocht 2 dagen later mijn bestelling te komen ophalen. Ik moest nog ten dede male terug omdat ook toen het geld nog niet binnen was.
Uiteindelijk met voor € 387,00 aan Pesos op vakantie geweest en genoten.
Na terugkomst was er nog wat over van de Pesos en ben dus naar het GWK gegaan om deze weer om te wisselen voor Euro´s. Van de beloofde koersberekening was geen sprake en de op dat moment aanwezige baliemedewerkers weten van geen speciale regeling.
Kortom, de koersberekening bij GWK bleek later bij aankoop al niet gunstig, bij de verkoop werd ik nogmaals afgestraft met een slechtere koers.
Gewenste Oplossing:
Tegemoetkoming van gemaakte kosten (parkeergeld en tijd), een betere koersberekening en nakomen van gedane toezeggingen.

