Klacht: opgelicht door Travagood

A. Dunnink op 03 november 2014 over Travagood in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Travagood
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 3 november 2014

Een klant meldt dat hij door Travagood is opgelicht, nadat hij onder de naam van KPN werd benaderd met een aantrekkelijke aanbieding. Hij constateert dat er maandelijks ongeveer 18 euro van zijn rekening wordt afgeschreven, terwijl hij ook nog betalingen aan KPN doet.

Mijn Klacht:

Travagood heeft mij gebeld onder naam van KPN met een mooie aanbieding…ze schrijven maandelijk rond de 18 euro van mijn rekening af terwijl ik KPN ook gewoon betaal…opgelicht dus!!

Gewenste Oplossing:

Als Travagood mij al het geld + rente terugstort wat ze maandelijks hebben afgeschreven + een onkostenvergoeding voor de oplichting!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Travagood

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Travagood nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie