Klacht: Trainers moeten schoonmaken in plaats van trainen

klager992cd869 op 26 juni 2026 over Anytime Fitness in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Sportclub/-school
Status Open
Datum 26 juni 2026

Een klant van Anytime Fitness Hellevoetsluis uit zijn onvrede over de situatie waarin trainers gedwongen worden om schoonmaakwerkzaamheden uit te voeren in plaats van hun reguliere taken. Dit is het gevolg van het niet uitbetalen van de vorige schoonmaakster door de eigenaar. De klant vindt het onacceptabel dat trainers zonder extra vergoeding deze taken moeten uitvoeren en merkt op dat de eigenaar vaak afwezig is, waardoor klachten niet adequaat behandeld kunnen worden.

Mijn Klacht:

Ik wil een klacht indienen over Anytime Fitness Hellevoetsluis. De trainers kunnen hun werk niet meer normaal doen, omdat ze nu schoonmaakwerkzaamheden moeten verrichten. Dit komt doordat de eigenaar de vorige schoonmaakster meerdere keren niet heeft uitbetaald, waardoor zij is vertrokken. Het is onacceptabel dat de trainers deze taken op zich moeten nemen zonder enige extra vergoeding. Bovendien is de eigenaar nooit aanwezig, en als ik een klacht wil indienen, moet ik dit doen bij de manager, die zelf ook schoonmaakt.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek de eigenaar ervoor te zorgen dat er een fatsoenlijke schoonmaker wordt aangesteld, zodat de trainers zich weer kunnen richten op hun werk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Anytime Fitness

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM