Klacht: telkens aan uit van tv

kkos3 op 10 november 2014 over Toshiba in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Toshiba
Status Open
Datum 10 november 2014

Een klant heeft problemen met een 46 inch smart TV van Toshiba, die voortdurend uitvalt en weer opstart. Tijdens het opstarten reageert de TV wel op de afstandsbediening, maar na een korte tijd functioneert deze niet meer, waarna het probleem zich opnieuw voordoet.

Mijn Klacht:

we hebben een 46 inch smart tv van tosahiba deze doet telkens uitvallen en weer opstarten en reageert tijdens opstarten wel op ab maar als eenmaal eventjes opgestart is niet meer en dan begint het riedeltje weer opnieuw

Gewenste Oplossing:

Als we een tv hebben die aan gaat wanneer het moet en aan blijft en reageerd op AB

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Toshiba

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Toshiba nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM